Pałac Niepodległości. Sajgon. Wietnam.
Choć z zewnątrz Pałac wygląda mało imponująco, to kryje ciekawe wnętrza:
Wnętrza w Pałacu Niepodległości. Sajgon. Wietnam.
Z Pałacu jedziemy do centrum.
W Sajgonie. Wietnam.
Zwiedzamy katedrę Notre Dame:Katedra Notre Dame. Sajgon. Wietnam.
A potem chińską świątynię Thien Hau:
Świątynia Thien Hau. Sajgon. Wietnam.
Wracamy do hotelu, a późnym popołudniem idziemy do miasta jeszcze raz:
Wejście do jednego z hoteli w Sajgonie. Wietnam.
I w drodze powrotnej mam okazję zrobić jeszcze kilka zdjęć nocnych:Gmach teatru w Sajgonie. Wietnam.
Ratusz w Sajgonie. Wietnam. |
W drodze do hotelu. Sajgon. Wietnam.
| Komentarze: skomentuj tę stronę |